Ottadalen Installasjon
61 23 22 40
Industrivegen 4A
2680 VÅGÅ
Vågå - Lom - Skjåk
Åpningstider

Man-Fre: 07:30 - 15:30

Tlf Vågå: 61 23 22 40
Tlf Lom: 61 23 22 50
Tlf. Skjåk: 61 23 22 51

Steinar Grønn

Daglig leder

steinar.gronn@ottadalen.com
  61 23 22 42 / 477 08 075

Tore Juland

Økonomi

tore.juland@ottadalen.com
  61 23 22 44 / 908 88 752

Kundemottak, økonomi og regnskap

Jostein Duun

IKT tekniker Vågå

jostein.duun@ottadalen.com
  61 23 22 48 / 905 89 773

Salg og support av tele og data.

Lars Øystein Kleppe

Avdelingsleder Vågå

lok@ottadalen.com
  61 23 22 49 / 909 20 415

Kundemottak og saksbehandling.

Jonas Larsen

Avdelingsleder Lom

jonas.larsen@ottadalen.com
  61 23 22 52 / 476 02 665

Kundemottak og saksbehandling, Lom

Jørn Magne Stasviken

Kundemottaker Lom

jorn.stasviken@ottadalen.com
  61 23 22 54 / 977 77 408

Kundemottak og saksbehandling, Lom

Håvard Morken Gartland

Avdelingsleder/installatør Skjåk

hmg@ottadalen.com
  61 23 22 56 / 909 24 246

Kundemottak og saksbehandler. Anbud.

Rolf Rakstad

Saksbehandler Skjåk

rolf@ottadalen.com
  61 23 22 57 / 994 22 675

Kundemottak og saksbehandling, Skjåk

Anders Tessnes

Installatør og montør gr.L og S Vågå

anders.tessnes@ottadalen.com
  915 42 946

Faglig ansvarlig, Vågå

Bjørn Torleif Snare

Installatør / Montør gr.L Lom

torleif.snare@ottadalen.com
  901 54 182

Faglig ansvarlig Lom

Uno Løken

IK-Kontrollør/Montør gr.L Vågå

uno.loken@ottadalen.com
  900 60 697

EL-kontroll

Jostein Bergli

Montør gr.L Vågå

jostein.bergli@ottadalen.com
  912 49 946

Tom Andre Furuheim

Montør gr.L Vågå

toma.furuheim@ottadalen.com
  911 15 610

Tore Furuheim

Montør gr.L Vågå

tore.furuheim@ottadalen.com
  991 01 338

Kristen Lien

Montør gr.L Vågå

kristen.lien@ottadalen.com
  414 78 906

Kristoffer Olderløkken

Montør gr.L Vågå

kristoffer.olderlokken@ottadalen.com
  94053894

Arild Olderløkken

Montør gr.L Vågå

arild.olderlokken@ottadalen.com
  902 75 525

May Kristin Ramstad

IK-Kontrollør/Montør gr.L Skjåk

mayk.ramstad@ottadalen.com
  911 59 209

Nils Ole Dagsgard

Montør gr.L og telekom Skjåk

nilso.dagsgard@ottadalen.com
  480 58 823

Lars Kristian Sperstad

Montør gr.L og gr.S Skjåk

larsk.sperstad@ottadalen.com
  918 29 653

Olav Kveen

Montør gr.L Skjåk

olav.kveen@ottadalen.com
  971 38 197

Ola Auale

IK-Næring/Termografi Lom

ola.auale@ottadalen.com
  913 83 220

Hans Ola Marstein

Montør gr.L Lom

hans-ola.marstein@ottadalen.com
  412 64 068

Kristen Odde

Montør gr.L Lom

kristen.odde@ottadalen.com
  934 59 070

Ragnhild Sveen Tande

Lærling Vågå

  481 77 586

Øyvind Østenseth

Lærling Vågå

  977 10 424

Mikkjel Eggen

Lærling Skjåk

  959 63 756

Stig Arne Moen

Lærling Skjåk

  940 51 548

Åsmund Fossen

Lærling Lom

  415 97 105